Biuro Karier zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organziowane są warsztaty rozwoju osobistego, które odbędą się w dn.14-18.11.2011 w godzinach porannych na Kampusie im. Ryszarda Rumianka przy ulicy Wóycickiego 1/3. Studenci biorący udział w zajęciach organizowanych w trakcie imprezy mogą uzyskać zwolnienia z zajęć dydaktycznych.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

PONIEDZIAŁEK:

11.00 ? 12.00 prezentacja dotycząca sprzedaży i pozyskiwania klientów, którą poprowadzi trener rozwoju osobistego Dorota Kraszewska Spotkanie odbędzie się w budynku nr 23 w sali 402.

14.15 ? wykład z elementami dyskusji na temat ?Kierowanie motywacyjne ? czy teorie motywacji mają jakiekolwiek zastosowanie w praktyce?? poprowadzi go Olga Korlak - Trener Biznesu z firmy Synergia Rozwoju. Spotkanie potrwa około 90 minut, odbędzie się w budynku nr 23 w sali 423

14.00 - "Spotkanie z młodym przedsiębiorcą, czyli jak zacząć i nie zwariować?" ? spotkanie z człowiekiem, który założył własną firmę może dać dużo więcej niż wielogodzinne myślenie jak to zrobić. Spotkanie odbędzie się w budynku 14 w sali 1424.

WTOREK:

Dzień poświęcony Unii Europejskiej oraz Doradztwu Zawodowemu. - Młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się, jak pozyskać dotacje z Unii, a także jak napisać CV i znaleźć dobrą pracę.

Panel Unii Europejskiej

11.30 - 13.30 ta część poświęcona jest członkostwu  Polski w Unii Europejskiej? Studenci zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu pracy, studiów i wolontariatu w Europie, a także z programami finansującymi działalność młodzieżową i projekty młodzieżowe. Spotkanie odbędzie się w budynku 14 w sali 1421.

13.30 - 15.00 odbędą się prezentacje, konsultacje, spotkania w sprawie różnych staży w europejskich instytucjach, co to jest wymiana międzynarodowa, stypendia i kursy zagraniczne. Spotkanie odbędzie się w budynku 14 w sali 1421.

Panel Doradztwa Zawodowego

9.45 - 11.30 "Kierunek KARIERA". Spotkanie odbędzie się w auli 108 w budynku 23

11.30 - 13.15 "Jak napisać dobre CV, LM, i jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej" Zajęcia poprowadzi Zuzanna Buczyńska. Spotkanie odbędzie się w auli 108 w budynku 23

13.15 - 16.30 "Moje zasoby -tajemnica czy kapitał kariery?" Warsztaty poprowadzi Sylwia Byszewska. Spotkanie odbędzie się w auli 225 w budynku 21

ŚRODA:

10.00 - 11 30 " Szkolenie jako interaktywny trening, metody rozwijające kreatywność, gry symulacyjne i ich znaczenie." Prowadzi Aneta Pleńska. Szkolenie odbędzie się w sali I06 w budynku 15.

CZWARTEK:

Dzień poświęcony ROZWOJOWI UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH.

11.30 - 13.15 "Zarządzanie sobą w czasie" Poprowadzi Martyna Cieloch. "Psychologiczne tajemnice dobrej komunikacji" Poprowadzi Sandra Skrzypek.

13.15 - 15.00 "Asertywność" Poprowadzi Sandra Boniakowska.

12.00 - 14.00 Studencka Poradnia Prawna będzie udzielała bezpłatnych porad studentom

PIĄTEK:

Ostatni dzień poświęcony zostanie Rozwojowi Osobistemu.

9.45 - 11.15 "Pasja w działaniu, czyli jak odnaleźć swoją pasję w pracy" Poprowadzi Marta Bara. Przyjdź na warsztat i dowiedz się, jak odkryć i wykorzystać swoje talenty, poznać i uszanować swoje ograniczenia czując radość życia i wykorzystać to wszystko w pracy dającej poczucie spełnienia...