Szanowni Absolwenci

REORGANIZACJA PROGRAMU - NOWE ZASADY ORAZ DOKUMENTACJA JUŻ WKRÓTCE
(reorganizacja programu nie ma wpływu na korzystanie ze zniżek u naszych Partnerów)

Z ogromną radością witamy Was na stronie internetowej Stowarzyszenia Absolwentów
i Przyjaciół Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie!

Idea założenia Stowarzyszenia narodziła się wśród uczestników I Zjazdu Absolwentów ATK/UKSW, który odbył się 25 września 2004 r. oraz wśród osób skupionych w klubie dyskusyjnym ?Dewajtis? działającym przy Uniwersytecie od 2002 roku. Do rejestru stowarzyszeń SAiP zostało wpisane 29 maja 2006 roku pod nr KRS: 0000257131.

Powstaliśmy z potrzeby zintegrowania osób, które poprzez swój związek z Uczelnią na poziomie studiów, czy też związani z Uniwersytetem dobrą wolą przyjaciela, chcą propagować dobre imię tejże instytucji.

Naszą ambicją jest zacieśnienie więzi między UKSW a środowiskiem Absolwentów
i Przyjaciół.

Działamy dla Was i z Myślą o Was!

Drodzy Absolwenci i Przyjaciele!
Czekamy na Wasze pomysły i inicjatywy. Będziemy wdzięczni za wszelkie formy włączania się w nasze wspólne dzieło.

dr Jacek Janiszewski, Prezes
Maria Jóźwik