Ostatni dzwonek na płatne staże!

Studenci i absolwenci jeszcze do 10 maja mogą zgłaszać się na płatne staże w największych przedsiębiorstwach w Polsce. Trwa 9. edycja Programu Kariera. Po raz dziewiąty Polska Rada Biznesu zachęca ambitnych studentów i absolwentów (do 30 roku życia) do udziału w prestiżowy projekcie kształcącym przyszłych liderów biznesu. Projekt daje szansę młodym ludziom na zdobycie doświadczenia zawodowego i zarobienia pieniędzy - nawet 2 tysięcy złotych (brutto).

Jak wziąć udział w Programie Kariera?

Na zwycięzców, jak co roku, czeka 40-50 miejsc stażowych. Praktyki trwają od 2 do 3 miesięcy.

Laureaci wybierani są na podstawie nadesłanych aplikacji, rozwiązanego case study (www.programkariera.pl) oraz rozmowy kwalifikacyjnej w HR firmy, do której aplikuje kandydat.

Dostają oni szansę rozwoju zawodowego w działach m.in. marketingowo-reklamowych, finansowych, prawnych i analitycznych, pod okiem członków Polskiej Rady Biznesu. - Laureaci projektu mogą zobaczyć jak wygląda funkcjonowanie spółki od środka, mają możliwość obserwowania prezesa firmy przy podejmowaniu decyzji strategicznych. To są staże, które mają ich przygotować do przyszłej kariery zawodowej - mówi Daniela Szmigielska, dyrektor generalny Polskiej Rady Biznesu.

Przypominamy, zgłaszać się można do 10 maja 2012 r. przez stronę www.programkariera.pl.

Firmy oferujące staż, m.in. Adamed Sp. z o.o., Bakalland S.A., Empik Sp. z o.o., Grupa Onet.pl, ITI Corporation, TVN SA, Multikino, PELION HEALTHCARE GROUP, PZU SA / PZU Życie są, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A, Weil, Gotshal & Manges - Paweł Rymarz Sp. k.
Więcej informacji na temat ofert stażowych oraz firm oferujących praktyki jest na stronie www.programkariera.pl

Partnerzy Wspierający: Adamed Sp. z o.o., Bakalland S.A., Curtis Development Sp. z o.o., Change Integrated, Dewey & LeBoeuf, Inter Cars, Instytut Marka Kamińskiego, Invena, Kancelaria Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy Sp. kom., Kulczyk Holding S.A., Multikino, PELION, PZU S.A., Weil, Gotshal & Manges.

Oficjalny patronat nad tegoroczną edycją Programu Kariera objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Partner Technologiczny: eRecruiter

Patroni Medialni: Grupa Pracuj.pl, Grupa ITI, Absolvent.pl, dla studenta.pl, Onet.pl.