Zawalcz o 5 tysięcy złotych. Trwa III edycja Stypendium z Wyboru!

Jeszcze do 13 maja 2012 roku studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

Trwa III edycja Stypendium z Wyboru - projekt Fundacji Absolvent.pl. Program jest skierowany do studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia najpóźniej rok temu.
Kto może brać udział w Stypendium z Wyboru?
W programie można brać udział indywidualnie lub w grupach (maksymalnie 5-osobowych).

Każdy z uczestników sam decyduje, o jaką kwotę się ubiega - w przedziale od 1.000 do 5.000 złotych i na co chciałby ją przeznaczyć. Stypendium może przeznaczyć na jeden cel związany z edukacją bądź z rozwojem zawodowym.  

Przykładowo, pieniądze można wykorzystać na: praktyki za granicą, kursy językowe, opłacenie studiów, zakup sprzętu niezbędnego do rozwoju kariery zawodowej czy też na otwarcie własnego biznesu.

Stypendium nie można przeznaczyć na życie, np. wyżywienie, opłacenie mieszkania.

Jak zdobyć stypendium warte 5 tysięcy złotych?

W III edycji do rozdania jest prawie 100 tysięcy złotych. Aby zdobyć pieniądze na swój cel należy zrobić pracę aplikacyjną pod postacią filmiku, eseju bądź prezentacji i złożyć ją przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl do 13 maja 2012, do godz. 23:59.

O tym, kto dostanie stypendium rozstrzygnie drugi etap - głosowanie Internautów i Mecenasów. Głosowanie trwa od 21 maja do 1 lipca 2012 roku do godz. 23:59.

Stypendium otrzymają te osoby/zespoły, które zdobędą najwięcej głosów.

Więcej informacji na temat programu na stronie www.stypendiumzwyboru.pl

Mecenasi: Polska Rada Biznesu, T-Mobile, Ernst&Young, Budimex, Antal International, MDDP, TVN, Grupa PZU, Thales Polska, Outsourcing Experts, PLL LOT, Nestlé Polska, Falck Medycyna, Infosys BPO Poland, Sklepy Komfort, Microsoft, Sodexo, MEDIACAP SA, Henkel, Pelion, Novartis.

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio Eska.

 
 

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach