Studencki Program Innowacji - SPIN

Jeśli jesteś kreatywnym studentem i lubisz nowe wyzwania ? to ten projekt jest dla Ciebie! Zostań SPIN Ambasadorem Studenckiego Programu INnowacji (SPIN) i aktywnie uczestnicz w wyjątkowym procesie przemiany innowacyjnych pomysłów w udany biznes.


KIM JESTEŚMY?
Projekt Spinaker Innowacji - Inkubator BonusCard to działalność inwestycyjna (fundusz kapitału zalążkowego) majaca na celu tworzenie nowych podmiotów gospodarczych wspólnie z ich pomysłoodawcami i inwestorami prywatnymi. Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Oferujemy pomoc w założeniu i prowadzeniu spółki kapitałowej, zapewniamy także pomoc i opiekę ekspertów, wspólną pracę nad rozwojem i realizacją kolejnych etapów pomysłu, a także wsparcie kapitałowe w wysokości do 200.000 EUR na pojedynczy pomysł. Działamy w obszarach: chemii, energii, mobile oraz internet.


JAKI JEST NASZ CEL?
Nasz cel to SPINanie biznesu. Kierujemy się świerzymym spojrzeniem, dlatego chcemy podążać ścieżką kreatywnych pomysłów, pełni uporu i wytrwałości w realizacji planów! To cechy młodościi, to również cechy
poszukiwanego SPIN Ambasadora! Dla nas liczy się przekonanie, że mamy wpływ na przyszłość
i wspólnie możemy ją tworzyć.
Jeżeli obracasz się w środowisku studenckim, dostrzegasz cele, aspiracje i pomysły, które często rodzą się zupełnie przypadkiem, a mają szansę stać się początkiem skazanego na sukces biznesu, to ta oferta jest własnie  dla Ciebie!


PROGRAM AMBASADORSKI
Zostań ambasadorem projektu SPIN. Dzięki Tobie do Spinakera Innowacji mogą trafić osoby, potrzebujące wsparcia, zbierające się na odwagę, by postawić pierwsze kroki w biznesie!
SPIN Ambasador będzie samodzielnie zarządzać SPIN projektem na terenie uczelni,reprezentując Spinaker Innowacji ? Inkubator BonusCard. Dzięki temu zdobędzie doświadczenie zawodowe, zapozna się  z tajnikami prowadzenia procesu inwestycyjnego oraz podniesie kompetencje biznesowe.
Ponadto, SPIN Ambasador weźmie udział w spotkaniu kompetencyjnym, poprzedzającym start Programu SPIN. Zostanie wyposażony w niezbędne narzędzia merytoryczne, by:
- promować przedsiębiorczość
- dystrybuować materiały informacyjno ? reklamowe na terenie uczelni,
- aranżować spotkania informacyjne,
- współpracować z wewnętrznymi instytucjami studenckimi.


Trzech najbardziej aktywnych Ambasadorów odznaczających się największą efektywnością w działaniach, otrzyma atrakcyjną narodę rzeczową. Dołącz do nas! Rozwiń zdolności przywódcze i organizacyjne! Zyskaj szansę długofalowej współpracy  ze Spinakerem INnowacji ? Inkubatorem BonusCard.
Dobry start pomoże Wam zostać  profesjonalistami w swoich dziedzinach.

I edycja SPIN rusza 16 kwietnia i trwać będzie do 31 grudnia 2012.
Współracę z Tobą chcemy prowadzićw trybie ciągłym do 31 grudnia, bowiem do tego czasu będziemy czekać na wnioski z biznesowymi pomysłami.


Nie jesteś pewien? Zapytaj!
Więcej szczegółowych informacji na: www.spinakerinnowacji.pl oraz  pod adresem e-mail: ambasador@spinakerinnowacji.pl
Zgłoszenia w postaci CV oraz kilka zdań dlaczego chcesz zostać naszym Ambasadorem należy przysyłać na adres:
ambasador@spinakerinnowacji.pl
 

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach