Agencja On Board PR zaprasza na Dzień Otwarty

Miło nam poinformować, że Agencja On Board PR już po raz drugi zorganizuje dzień otwarty dla studentów i absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych rozpoczęciem kariery w public relations. Dla uczestników przygotowano płatne wakacyjne staże w wybranych działach agencji.

Już 18 maja On Board PR Ecco Network, jedna z wiodących i najbardziej renomowanych firm public relations w Polsce, zorganizuje drugą edycję dnia otwartego dla studentów oraz absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych rozpoczęciem kariery w doradztwie komunikacyjnym. Dzień otwarty to nie tylko możliwość zapoznania się z codzienną pracą agencji, ale także szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Dla uczestników przygotowano szereg interesujących atrakcji: warsztaty, omówienie najciekawszych projektów realizowanych przez On Board PR oraz konkurs, w którym główną nagrodą jest możliwość odbycia płatnego wakacyjnego stażu w wybranym dziale agencji.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w dniu otwartym w On Board PR mogą rejestrować się telefonicznie pod numerem (22) 321-51-00 lub drogą mailową: onboard@onboard.pl .