Nie marnuj talentu! Staże wakacyjne w PKO Banku Polskim

PKO Bank Polski, dzięki swojej pozycji na rynku, stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju studentom i absolwentom różnych kierunków. Realizacja ambitnych zadań oraz współpraca z doświadczonymi pracownikami daje naszym praktykantom i stażystom ogromne szanse rozwoju swojego potencjału w profesjonalnym środowisku. Przy planowaniu naszej oferty praktyk i staży uwzględniamy zapotrzebowanie menedżerów z różnych obszarów biznesowych Banku, a także wsłuchujemy się w opinie, którymi studenci dzielą się z nami np. podczas targów pracy.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy dwa programy, które pozwalają na praktyczne poznanie funkcjonowania największego banku w Polsce:

• płatne staże (głównie wakacyjne), dedykowane studentom IV i V roku oraz absolwentom - stażyści realizują zadania o charakterze koncepcyjnym
  • bezpłatne praktyki (przez cały rok), skierowane do studentów wszystkich lat - praktykanci wspierają bieżącą pracę jednostek

Już teraz odwiedź naszą stronę internetową www.pkobp.pl/kariera i zobacz aktualne oferty staży oraz praktyk w PKO Banku Polskim!