Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu Sięgaj wyżej

Przez najbliższe dwa miesiące zapraszamy na DWA nowe szkolenia organizowane przez projekt ?Sięgaj Wyżej!?: Kreatywność oraz Komunikacja!

Kreatywne rozwiązywanie problemów:
Lubisz oryginalność i nieszablonowość? A może to co robisz wymaga niestandardowych rozwiązań? Lub po prostu dotychczasowe metody działania znudziły Ci się lub nie są tak efektywne jak kiedyś- ten warsztat jest dla Ciebie!

Na tym warsztacie poznasz i doświadczysz na sobie czym jest kreatywność oraz kreatywne techniki rozwiązywania problemów. Będziesz miał okazję poznać i wypróbować niestandardowych metod szukania nowych rozwiązań i walki z trudnymi sytuacjami!

I warsztat:
Prowadzący: Kasia Niemiec i Julia Dąbrowska
Termin: 14.04, godz. 10:00-17:00 (w tym godzinna przerwa obiadowa). Miejsce: SWPS.

II warsztat:
Prowadzący: Asia Zając i Aneta Smolik
Termin: 12.05, godz. 10:00-17:00 (w tym godzinna przerwa obiadowa). Miejsce: UW.
Koszt pojedynczego szkolenia: 10zł (koszty organizacyjne).

Komunikacja z elementami asertywności:
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się iść na randkę , bo nie wiedziałeś jak odmówić? Lub wbrew swojej woli zostać po godzinach w pracy? Czy znasz sytuacje, gdy niewinna wymiana zdań ze znajomymi urasta do miary konfliktu?
Zapraszamy na warsztat z komunikacji z elementami asertywności, na którym dowiesz się jak zastosować w praktyce umiejętności takie jak aktywne słuchanie, stosowanie otwartej komunikacji, odmawianie, które pozawala zachować twarz obu stronom czy świadome używanie komunikatów niewerbalnych. Poza tym zapewniamy DOBRĄ ZABAWĘ i ciekawe ćwiczenia!

I warsztat:
Prowadzący: Marta Migoń i Daria Zychowicz
Termin: 28.04, godz. 10:00-17:00 (w tym godzinna przerwa obiadowa). Miejsce: UW

II warsztat:
Prowadzący: Karolina Buszkiewicz i Zuzia Włodarczyk
Termin: 19.05, godz. 10:00-17:00 (w tym godzinna przerwa obiadowa). Miejsce: SWPS

Koszt pojedynczego szkolenia: 10zł (koszty organizacyjne).

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Wszelkie informacje dostępne na: http://siegajwyzej.wordpress.com/